OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXXIV Niedziela Zwykła

26 listopada 2023
  1. Obchodzimy dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny w Kościele. Jest to także patronalne święto Prowincji Warszawskiej Księży i Braci Pallotynów. Po Mszy świętej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówimy Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent, czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. I niedziela Adwentu to również początek nowego roku kościelnego.
  3. We wtorek swoje imieniny obchodzić będzie ksiądz proboszcz, natomiast w czwartek ks. Andrzej. W tych dniach zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji solenizantów na wieczornej Mszy świętej o godz. 18:00.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek odwiedzimy chorych od godz. 9:00. Tego dnia o godz. 15:00 zapraszamy na Mszę świętą do Najświętszego Serca Pana Jezusa, a po niej na adorację Najświętszego Sakramentu. Po Mszy świętej Droga Krzyżowa w intencji rodzin poprowadzona przez Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca oraz Mszę świętą ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 10:00.
  5. W sobotę o godz. 21:00 zapraszamy na Mszę Papieską, podczas której chcemy zawierzać nasze intencje Bogu przez pośrednictwo św. Jana Pawła II. Z racji pierwszej soboty miesiąca na tę Mszę świętą zapraszamy też wszystkich, którym droga jest trzeźwość w naszych rodzinach, osoby, które złożyły przyrzeczenia abstynenckie oraz ich najbliższych.

Wszystkich modlących się w naszym Sanktuarium
zawierzamy orędownictwu Matki Bożej Hodyszewskiej.