OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXXIII Niedziela Zwykła

13 listopada 2022
  1. Dzisiaj o godz. 15:30 w Domu Parafialnym „Centrum Pojednanie” odbędzie się spotkanie Grupy Anonimowych Alkoholików, a po wieczornej Mszy św. spotkanie wspólnoty SYCHAR.
  2. W czwartek, 17 listopada, na Mszy św. o godz. 18:00, będziemy modlić się w intencji br. Grzegorza Żochowskiego, naszego zakrystiana z okazji jego imienin. Solenizanta polecamy pamięci modlitewnej.
  3. W przyszłą niedzielę, 20 listopada, przypada uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny w Kościele. Jest to także patronalne święto Prowincji Warszawskiej Księży i Braci Pallotynów.
  4. W przyszłą niedzielę, o godz. 13:10, w sali konferencyjnej (III piętro) Domu Parafialnego, odbędzie się spotkanie organizacyjne w sprawie pielgrzymki do Medjugorie. Obecność obowiązkowa.
  5. W adwencie organizujemy kurs przedmałżeński. Spotkania odbędą się w dwa weekendy (sobota i niedziela), w terminach: 26 i 27 listopada (pierwsze spotkanie) oraz 10 i 11 grudnia (drugie spotkanie). Zgłoszenia przyjmowane są internetowo za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na stronie naszego Sanktuarium pod adresem www.hodyszewo.pl w zakładce kontakt. W treści formularza zgłoszeniowego należy podać imię i nazwisko narzeczonego i narzeczonej oraz telefony kontaktowe.
  6. Od czwartku, 10 listopada rozpoczęliśmy sezon grzewczy w naszym kościele. Proszę o dokładne zamykanie drzwi wejściowych, tak by pozyskane ciepło nie uchodziło na zewnątrz.
  7. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby Sanktuarium. Wpłynęły do nas anonimowe ofiary na mozaikę Matki Bożej z Brańska – 500 zł, z Glinnika – 500 zł, z Jabłoni Śliwowo – 400 zł i z Brańska – 200 zł.
  8. Pan Bogdan Zieliński, Starosta Wysokomazowiecki, zaprasza mieszkańców powiatu na bezpłatne badanie przesiewowe w kierunku zaćmy. Zapisy prowadzone są telefonicznie dzwoniąc pod numer Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem www.szpitalwysmaz.pl

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień, niech swoją opieką darzy nas Matka Boża Hodyszewska, a Pan Bóg, niech nam błogosławi.