OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXXII Niedziela Zwykła

12 listopada 2023
  1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy XV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku naszą modlitwą i pomocą materialną chcemy objąć pogrążoną w wojnie Ziemię Świętą, zmagających się z potężną biedą mieszkańców Libanu oraz Irak, gdzie w ciągu ostatnich lat dramatycznie spadła liczba chrześcijan. Do specjalnej puszki pod chórem można składać ofiary na wsparcie chrześcijan na Bliskim Wschodzie.
  2. W tym tygodniu, w piątek 17 listopada, swoje imieniny będzie obchodzić br. Grzegorz Żochowski. Na Mszy świętej o godz. 18:00 będziemy modlić się w jego intencji. Serdecznie zapraszamy do tej wspólnej modlitwy.
  3. Parafia pw. Ducha Świętego w Zambrowie wraz ze wspólnotą Sychar zaprasza na dzień skupienia dla małżeństw i osób wiernych sakramentowi małżeństwa pt. „Małżeństwo na miarę XXI wieku”, który odbędzie się 18 listopada br. Więcej szczegółów i informacji na plakacie w gablocie w przedsionku kościoła.
  4. Fundacja Pojednanie i Inicjatywa TATO.NET wraz z księdzem proboszczem Andrzejem Ulaczykiem zapraszają mężczyzn na warsztaty „7 sekretów efektywnego ojcostwa”. Odbędą się one w domu parafialnym w Brańsku w dniach 17-18 listopada br. Warsztaty mają na celu odbudowywanie i wzmacnianie prawidłowych relacji w rodzinach oraz rozwijanie umiejętności rodzicielskich. Zapisy przez stronę internetową tato.net. Bliższe informacje w zakrystii oraz na plakacie w gablocie w przedsionku kościoła.

Wszystkich modlących się w naszym Sanktuarium
zawierzamy orędownictwu Matki Bożej Hodyszewskiej.