OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXXII Niedziela Zwykła

6 listopada 2022
  1. Dzisiaj, 6 listopada, o godz. 15:00 w kościele odbędzie się spotkanie Żywego Różańca.
  2. W najbliższy piątek, 11 listopada, obchodzić będziemy Narodowe Święto Niepodległości. W naszym Sanktuarium Msze św. będą sprawowane w następujących godzinach: 7:00, 10:00 – w intencji Ojczyzny i 18:00. Biskup Janusz Stepnowski udzielił na ten dzień wszystkim wiernym Diecezji Łomżyńskiej, a także innym osobom przebywającym w tym dniu na terenie Diecezji, dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od spożywania pokarmów mięsnych. Taką dyspensę udzieli także Bp Piotr Sawczuk dla wiernych Diecezji Drohiczyńskiej. Ze strony Księży Biskupów jest zachęta, aby zastąpić wstrzemięźliwość innymi formami pokuty, zwłaszcza uczynkami miłości i pobożności.
  3. W sobotę, 12 listopada, o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza św. z modlitwą o uzdrowienie.
  4. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby Sanktuarium. Wpłynęły do nas anonimowe ofiary na mozaikę Matki Bożej z Brańska – 500 zł, z Kostyry Litwy – 300 zł, z Kiewłak – 200 zł, z Szepietowa – 100 zł oraz na utrzymanie kościoła anonimowa – 200 zł.

Wszystkim osobom modlącym się w Sanktuarium życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Pojednania w rozpoczynającym się tygodniu.