OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXX Niedziela Zwykła

23 października 2022
  1. Dzisiaj o godz. 15:30 w Domu Parafialnym „Centrum Pojednanie” odbędzie się kolejne spotkanie Grupy Anonimowych Alkoholików.
  2. Jutro, 24 października, swoje imieniny obchodzi ks. Rafał Czekalewski, proboszcz i kustosz. Tego dnia na Mszy św. o godz. 18:00 będziemy modlić się w intencji solenizanta.
  3. Sprzątanie liści przy kościele i na cmentarzu, w piątek, 28 listopada, o godz. 9:00. Praca rozpoczniemy na cmentarzu. Proszę zabrać ze sobą niezbędny sprzęt: grabie, szufle itp. mile widziane ciągniki z przyczepami.
  4. W przyszła niedzielę, 30 października, na Mszy św. o godz. 9:00, bp Janusz Stepnowski, Biskup Łomżyński dokona poświecenia mozaiki Matki Bożej Hodyszewskiej. W uroczystym poświęceniu weźmie udział przedstawiciel Księdza Prowincjała, ks. prof. dr hab. Mirosław Mejzner SAC, Rektor WSD Księży Pallotynów w Ołtarzewie i Radca Prowincjalny.
  5. Przyjmujemy wypominki za zmarłych. Na stoliku przy wyjściu z kościoła wyłożone są kartki, na których należy napisać imiona i nazwiska bliskich zmarłych. Składać je można w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  6. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę inwestycyjną, przeznaczoną na spłatę należności za mozaikę Matki Bożej Hodyszewskiej.  
  7. Wyrażamy wdzięczność za ofiary złożone na potrzeby Sanktuarium na mozaikę ze Ścion – 1 000 zł, z Krasowa Wielkiego – 600 zł, z Brańska – 500 zł, z Warszawy – 200 zł, z Dołubowa – 100 zł oraz anonimowa – 200 zł.

Wszystkim osobom modlącym się w Sanktuarium życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Pojednania w rozpoczynającym się tygodniu.