OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVIII Niedziela Zwykła

9 października 2022
  1. Dzisiaj w Kościele odbywa się ogólnopolskie liczenie wiernych uczestniczących w niedzielnej Mszy św. oraz przystępujących do Komunii św., tzw. Domincantes i Comunicantes.
  2. Dzisiaj o godz. 15:30 w Domu Parafialnym „Centrum Pojednanie” odbędzie się kolejne spotkanie Grupy Anonimowych Alkoholików, a po wieczornej Mszy św. wspólnoty SYCHAR.
  3. W czwartek, 13 października, po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie Grupy Caritas.
  4. Duszpasterstwo Rodzin naszej Diecezji zaprasza na spotkania w ramach Studium Życia Rodzinnego. Narzeczonych na 5 spotkań poświęconych budowaniu szczęśliwego małżeństwa i trwałej rodziny, a małżonków i rodziców na 5 spotkań poświęconych pielęgnowaniu więzi, przezwyciężaniu kryzysów oraz sztuce mądrego i odpowiedzialnego wychowania dzieci. Informacje i zapisy na stronie internetowej Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Łomżyńskiej.
  5. Przez cały październik, po niedzielnych Mszach św., wolontariusze Fundacji Pojednanie, rozprowadzać będą znicze nagrobne. Całkowity dochód z tej akcji zostanie przeznaczony na Dom Miłosierdzia w Hodyszewie.
  6. Przyjmujemy wypominki za zmarłych. Na stoliku przy wyjściu z kościoła wyłożone są kartki, na których należy napisać imiona i nazwiska bliskich zmarłych. Składać je można w zakrystii, w kancelarii parafialnej lub podczas zbierania tacy.
  7. Wyrażamy wdzięczność za ofiary złożone na potrzeby Sanktuarium: na mozaikę Matki Bożej Hodyszewskiej z Fermy – 200 zł; z Olszewa-Borek – 200 zł i anonimowa – 1 000 zł.

Wszystkim osobom modlącym się w Sanktuarium życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Pojednania w rozpoczynającym się tygodniu.