OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVIII Niedziela Zwykła

15 października 2023
  1. Dzisiaj przypada XXIII Dzień Papieski, obchodzony w tym roku pod hasłem „św. Jan Paweł II. Cywilizacja życia. W kościołach w całej Polsce zbierane są ofiary do puszek na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera kształcenie zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na ten cel przy wyjściu z naszego kościoła.
  2. Przyjmujemy wypominki listopadowe za zmarłych. Na stoliku przy wyjściu z kościoła wyłożone są kartki, na których należy wypisać imiona i nazwiska bliskich zmarłych. Składać je można w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  3. W sobotę 28 października zapraszamy na dzień skupienia do Domu Ojczyzna. Poprowadzi go ks. Ireneusz Łukanowski. Temat: „Jak rozeznawać wolę Bożą i ją wypełniać”. Szczegóły i zapisy w zakrystii u ks. Ireneusza.
  4. Przez cały październik, po niedzielnych Mszach św., wolontariusze Fundacji Pojednanie, działającej przy naszym Sanktuarium, rozprowadzają znicze nagrobne. Całkowity dochód z tej akcji jest przeznczony na działalność Fundacji.

Wszystkich modlących się w naszym Sanktuarium,
wszystkich czcicieli Matki Bożej Hodyszewskiej
zawierzamy Jej orędownictwu przed Bogiem.