OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVII Niedziela Zwykła

2 października 2022
  1. Dzisiaj, 3 października o godz. 15:00 w kościele odbędzie się spotkanie Żywego Różańca.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek. W piątek odwiedziny u chorych od godz. 9:00. Tego dnia o godz. 15:00 zapraszamy na Mszę św. do Serca Pana Jezusa, a po niej na adorację Najświętszego Sakramentu. Po Mszy wieczornej Droga Krzyżowa w intencji rodzin poprowadzona przez Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  3. W piątek, 7 października obchodzić będziemy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Tego dnia Msze św. jak w dzień powszedni. Dodatkowa Msza św. o godz. 19:00 na Krynicy połączona z różańcem po dróżkach.
  4. Przyjmujemy wypominki za zmarłych. Na stoliku przy wyjściu z kościoła wyłożone są kartki, na których należy napisać imiona i nazwiska bliskich zmarłych. Składać je można w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  5. Księża Pallotyni raz ze wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym zapraszają na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO) do Hodyszewa. Początek spotkań w piątek, 21 października o godz. 18:00 wspólną Eucharystią. Zapisów można dokonać dzwoniąc na numer widoczny na plakacie w gablocie parafialnej lub w zakrystii.
  6. Dziękujemy za ofiary złożone tydzień temu na tacę inwestycyjną przeznaczoną na pokrycie kosztów ogrzewania naszego kościoła. Zebraliśmy na ten cel 9 249 zł.
  7. Ksiądz Krzysztof Freitag z Poznania, dziękuje za przekazane ofiary w wysokości 3 584 zł na Duszpasterstwo Akademickie z Poznania.
  8. Wyrażamy wdzięczność za ofiary złożone na mozaikę Matki Bożej Hodyszewskiej: anonimowa – 400 zł, z Brańska – 500 zł, z Łap – 500 zł i od Doroty i Jerzego z Brańska – 1 000 zł.
  9. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp. Eugenię Budlewską z Sieśk oraz śp. Stanisława Bańkowskiego z Jośk. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Wszystkim osobom modlącym się w Sanktuarium życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Pojednania w rozpoczynającym się tygodniu.