OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVII Niedziela Zwykła

8 października 2023
  1. Trawa miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zachęcamy wszystkich do udziału w nabożeństwie różańcowym, które odprawiamy codziennie o godz. 17:30.
  2. W tym tygodniu, w sobotę 14 października, o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. z modlitwą o uzdrowienie.
  3. W przyszłą niedzielę w Kościele w Polsce obchodzić będziemy XXIII Dzień Papieski pod hasłem: „Święty Jan Paweł II. Cywilizacja życia”. Przed kościołem zbierane będą ofiary na żywy pomnik wdzięczności św. Jana Pawła II jakim jest Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierająca kształcenie młodych zdolnych ludzi z ubogich rodzin.
  4. Przyjmujemy wypominki listopadowe za zmarłych. Na stoliku przy wyjściu z kościoła wyłożone są kartki, na których należy napisać imiona i nazwiska bliskich zmarłych. Składać je można w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Również na naszej stronie internetowej dostępna jest skrzynka intencji listopadowych.
  5. W sobotę 28 października zapraszamy na dzień skupienia do Domu Ojczyzna. Poprowadzi go ks. Ireneusz Łukanowski. Temat: „Jak rozeznawać wolę Bożą i ją wypełniać”. Szczegóły i zapisy w zakrystii u ks. Ireneusza.
  6. Przypominamy, że w każdą niedzielę o godz. 15:30 w Domu Parafialnym „Centrum Pojednanie” odbywają się spotkania Grupy Anonimowych Alkoholików.
  7. Przez cały październik, po niedzielnych Mszach św., wolontariusze Fundacji Pojednanie, rozprowadzać będą znicze nagrobne. Całkowity dochód z tej akcji zostanie przeznaczony na działalność Fundacji.

Wszystkich modlących się w naszym Sanktuarium,
wszystkich czcicieli Matki Bożej Hodyszewskiej
zawierzamy Jej orędownictwu przed Bogiem.