OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVI Niedziela Zwykła

25 września 2022
  1. Dzisiaj, 25 września, o godz. 15:30 w Domu Parafialnym „Centrum Pojednanie” odbędzie się kolejne spotkanie Grupy Anonimowych Alkoholików.
  2. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. O godz. 10:00 odprawimy dodatkową Mszę ku czci Niepokalanego Serca Maryi. O godz. 21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji trzeźwości zakończona Mszą św. o godz. 24:00.
  3. W sobotę, 1 października, rozpoczynamy miesiąc modlitwy różańcowej. Zachęcamy wszystkich parafian i sympatyków naszego Sanktuarium do udziału w nabożeństwie różańcowym, które odprawiać będziemy codziennie w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00. Zadbajmy też, aby w naszych domach pielęgnować wspólną modlitwę różańcową.
  4. W sobotę, 8 października, parafia Wniebowzięcia NMP w Brańsku zaprasza na Dzień skupienia dla małżeństw. Spotkanie rozpocznie się o godz. 9:00 w salce parafialnej za kościołem. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie w gablocie parafialnej i na stronie internetowej brańskiej parafii.
  5. Fundacja Pojednanie, dzięki życzliwości p. Andrzeja Zajączkowskiego otrzymała znicze nagrobne, które przez cały październik, po niedzielnych Mszach św. rozprowadzać będą wolontariusze. Znicze można nabyć także w naszym sklepiku. Cały dochód z tej akcji zostanie przeznaczony na Dom Miłosierdzia.
  6. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę inwestycyjną, przeznaczoną na ogrzewanie kościoła.
  7. Wyrażamy wdzięczność za ofiary złożone na mozaikę: od Aliny Łuniewskiej i Marzeny Łętowskiej – 100 zł; oraz anonimowe na mozaikę: 1 000 zł, z Kostry Litwy – 200 zł, z Lizy Nowej – 500 zł, z Jośk – 600 zł, ze Skłodów Przyrusy – 1 000 zł z Filip – 1 000 zł.

Wszystkim osobom modlącym się w Sanktuarium życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Pojednania w rozpoczynającym się tygodniu.