OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIV Niedziela Zwykła

11 września 2022
 1. Dzisiaj o godz. 15:30 w Domu Parafialnym „Centrum Pojednanie” odbędzie się kolejne spotkanie Grupy Anonimowych Alkoholików, a po wieczornej Mszy św. wspólnoty SYCHAR.
 2. Od dzisiaj do końca września trwają zapisy dzieci klas trzecich, które w przyszłym roku kalendarzowym przystąpią do I Komunii św. w naszej parafii.
 3. Mszę św. dziękczynne za tegoroczne zbiory i o błogosławieństwo Boże w intencji mieszkańców poszczególnych wiosek naszej parafii zostaną odprawione w kolejne niedziele w następującym porządku:
  Hodyszewo – 11 września, o godz. 12:00
  Jośki – 18 września, o godz. 12:00
  Ferma – 25 września, o godz. 12:00
  Wodzki – 2 października, godz. 7:15
  Kiewłaki – 9 października, godz. 12:00
  Ściony – 16 październik, godz. 12:00
  Bóg zapłać mieszkańcom wiosek za złożone ofiary.
 4. W sobotę, 17 września organizujemy dzień skupienia, który poprowadzi ks. Ireneusz Łukanowski. Temat tego spotkania: „Jak rozeznawać wolę Bożą?”. Szczegółowe informacje u ks. Ireneusza, a zapisy w zakrystii.
 5. Stowarzyszenie Grupa Rekonstrukcji Historycznej im. Brygady Kawalerii „Plis” zaprasza na uroczystości upamiętniające 83. rocznice: bitwy pod Pruszanką Starą, utworzenia Brygady Kawalerii „Plis” oraz agresji przez Związek Sowiecki na Rzeczpospolitą Polską, które odbędą się w sobotę, 17 września, w Pruszance Starej o godz. 11:30.
 6. W niedzielę, 18 września, organizowana jest akcja krwiodawstwa. Specjalny autobus z Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku będzie czekał na wszystkich chętnych do oddania krwi na parkingu przed Urzędem Gminy w Nowych Piekutach, w godzinach 08:00 – 13:00. Rejestracja w budynku Urzędu Gminy.
 7. Duszpasterstwo Rodzin naszej Diecezji zaprasza narzeczonych, małżonków i rodziców do udziału w zajęciach Studium Życia Rodzinnego w Łomży. Informacje w gablocie parafialnej, a zapisy na stronie internetowej Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Łomżyńskiej www.duszpasterstworodzin.lomza.pl
 8. W ubiegłym tygodniu wpłynęły do nas ofiary na mozaikę z Ożarowa Maz. – 1 000 zł, z Białegostoku – 100 zł. Wszystkim ofiarodawcą serdecznie dziękujemy.
 9. W ubiegłym tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Maria Brzósko, lat 86, z Kiewłak. Pogrzeb w parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Wysokiem Maz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim osobom modlącym się w Sanktuarium życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Pojednania w rozpoczynającym się tygodniu.