OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIV Niedziela Zwykła

9 lipca 2023
  1. Dzisiaj w naszym Sanktuarium kazania głosi ks. Łukasz Gołaś, pallotyn, dyrektor Radia Pallotti.fm. Wychodząc z kościoła będzie można wesprzeć materialnie dzieło ewangelizacyjne, jakie podejmuje pallotyńskie radio.
  2. Dzisiaj o godz. 14:30, w Domu Parafialnym „Centrum Pojednania”, odbędzie się Duszpasterska Rada Parafialna, a po wieczornej Mszy św. spotkanie Wspólnoty SYCHAR.
  3. Mitingi Grupy Anonimowych Alkoholików odbywają się w co tydzień w niedzielę o godz. 15:30, a Grupy Wsparcia dla Współuzależnionych Al-Anon w każdy wtorek o godz. 18:00 w Domu Parafialnym „Centrum Pojednania”.
  4. Dzisiaj o godz. 15:30 w Domu Parafialnym „Centrum Pojednanie” odbędzie się spotkanie Grupy Anonimowych Alkoholików, a po wieczornej Mszy św. Wspólnoty SYCHAR.
  5. Za dwa tygodnie zapraszamy do wzięcia udziału w V Festynie Rodzinnym na placu za Ośrodkiem Ojczyzna.
  6. Wyrażamy wdzięczność za ofiary złożone na potrzeby Sanktuarium. W ubiegłym tygodniu wpłynęły do nas anonimowe na utrzymanie kościoła z Falk – 400 zł.

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień, niech swoją opieką darzy nas Matka Boża Hodyszewska, a Pan Bóg, niech nam błogosławi.