OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XI Niedziela Zwykła

18 czerwca 2023
  1. Dziękujemy ks. Łukaszowi Gąsiorowskiemu, Sekretarzowi Prowincjalnemu Prowincji Warszawskiej Pallotynów za dzisiejszą posługę kaznodziejską w naszym Sanktuarium.
  2. Spotkania Grupy Anonimowych Alkoholików odbywają się w co tydzień, w niedzielę, o godz. 15:30, a Grupy Wsparcia dla Współuzależnionych Al-Anon w każdy wtorek, o godz. 18:00 w Domu Parafialnym „Centrum Pojednania”.
  3. Klub Ojca działający przy naszym Sanktuarium dzisiaj organizuje akcję krwiodawstwa. Pobór krwi w domu parafialnym „Centrum Pojednania” w godzinach 9:00-13:30, a 25 czerwca krew będzie można oddać w Nowych Piekutach na parkingu przed Urzędem Gminy w godzinach 8:00-13:30.
  4. Wyrażamy wdzięczność za ofiary złożone na potrzeby Sanktuarium. W ubiegłym tygodniu wpłynęły do nas z Suraża – 3 000 zł i anonimowa – 200 zł.
  5. W ubiegłym tygodniu odprowadziliśmy na cmentarz śp. Romana Porowskiego, lat 70 z Legionowa koło Warszawy. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień, niech swoją opieką darzy nas Matka Boża Hodyszewska, a Pan Bóg niech nam błogosławi.