OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

X Niedziela Zwykła

11 czerwca 2023
  1. Dzisiaj po Mszy wieczornej odbędzie się spotkanie Wspólnoty SYCHAR.
  2. W czasie oktawy Bożego Ciała procesja eucharystyczna wokół kościoła po wieczornej Mszy św., w środę po Mszy św. o godz. 18:00, a dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:00. Litanię do Serca Pana Jezusa będziemy odmawiać podczas procesji eucharystycznej (nie w czasie nabożeństwa przed wieczorną Mszą św.).
  3. W czwartek, 15 czerwca, na zakończenie oktawy Bożego Ciała, zostaną poświęcone wianki splecione z ziół i kwiatów.
  4. W piątek, 16 czerwca, przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Spotkania Grupy Anonimowych Alkoholików odbywają się co tydzień w niedzielę o godz. 15:30, a Grupy Wsparcia dla Współuzależnionych Al-Anon w każdy wtorek o godz. 18:00 w Domu Parafialnym „Centrum Pojednania”.
  6. Klub Ojca działający przy naszym Sanktuarium organizuje akcję krwiodawstwa, która odbędzie się w przyszłą niedzielę, 18 czerwca. Pobór krwi będzie w domu parafialnym „Centrum Pojednania” w godzinach 9:00-13:30. Serdecznie zapraszamy.
  7. Na stoliku pod chórem znajduje się koszyk, do którego można złożyć ofiarę na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
  8. Wyrażamy wdzięczność za ofiary złożone na potrzeby Sanktuarium. W ubiegłym tygodniu wpłynęły do nas ofiary na utrzymanie kościoła z Brańska – 1 000 zł, z Łap – 1 000 zł i anonimowa – 200 zł.

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień, niech swoją opieką darzy nas Matka Boża Hodyszewska, a Pan Bóg, niech nam błogosławi.