OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI Niedziela Zwykła

13 stycznia 2022
  1. Dzisiaj o godz. 15:30 w Domu Parafialnym „Centrum Pojednanie” odbędzie się kolejne spotkanie Grupy Anonimowych Alkoholików, a po wieczornej Mszy św. Wspólnoty SYCHAR.
  2. Za tydzień, 20 lutego, po każdej Mszy św. Fundacja Pojednanie zaprasza do Domu Parafialnego „Centrum Pojednanie” na charytatywny kiermasz ciast i dań regionalnych. Całkowity dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na budowę Domu Miłosierdzia w Hodyszewie.
  3. W przyszłą niedzielę, 20 lutego, w Nowych Piekutach organizowana jest akcja krwiodawstwa. Specjalny autobus z Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku będzie czekał na wszystkich chętnych do oddania krwi na placu przed Urzędem Gminy w godzinach 08:00-13:30.
  4. W dniach 26-27 marca br. w naszej parafii organizowany jest kurs przedmałżeński. Zgłoszenia przyjmowane są internetowo za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na stronie naszego Sanktuarium pod adresem www.hodyszewo.pl w zakładce kontakt. W treści zgłoszenia należy podać imię i nazwisko narzeczonego i narzeczonej oraz telefony kontaktowe.
  5. Wyrażamy wdzięczność za ofiary złożone na potrzeby sanktuarium: z Łap – 1000 zł, z Nowych Piekut – 200 zł i anonimowa – 100 zł.

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień, niech swoją opieką darzy nas Matka Boża Hodyszewska, a Pan Bóg, niech nam błogosławi.