OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI Niedziela Zwykła

12 lutego 2023
  1. Dzisiaj o godz. 15:30 w Domu Parafialnym „Centrum Pojednanie” odbędzie się kolejne spotkanie Grupy Anonimowych Alkoholików, a po wieczornej Mszy św. Wspólnoty SYCHAR.
  2. W sobotę, 18 lutego, o godz. 21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji trzeźwości zakończona Mszą św. o godz. 24:00.
  3. W przyszłą niedzielę, 29 lutego, w Nowych Piekutach organizowana jest akcja krwiodawstwa. Autobus z Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku będzie czekał na wszystkich chętnych do oddania krwi na placu przed Urzędem Gminy w godzinach 08:00-13:30. Rejestracja w budynku Urzędu.
  4. W Wielkim Poście organizujemy kurs przedmałżeński. Spotkania odbędą się w dwa weekendy (sobota i niedziela), w terminach: 25 i 26 lutego (pierwsze spotkanie) oraz 18 i 19 marca (drugie spotkanie). Zgłoszenia przyjmowane są internetowo za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na stronie naszego Sanktuarium pod adresem www.hodyszewo.pl w zakładce kontakt. W treści zgłoszenia należy podać imię i nazwisko narzeczonego i narzeczonej oraz telefony kontaktowe.
  5. Przy wyjściu z kościoła, pod chórem, można złożyć ofiarę do koszyków na pomoc dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji. Serdecznie dziękujemy za każdy gest solidarności.
  6. Jest jeszcze kilka wolnych terminów intencji mszalnych na 2023 rok. O szczegóły należy pytać w zakrystii.
  7. Wyrażamy wdzięczność za ofiary złożone na potrzeby sanktuarium: anonimowa – 1 000 zł na mozaikę Matki Bożej Hodyszewskiej, z Topczewa – 500 zł i z Pietraszk – 200 zł.

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień, niech swoją opieką darzy nas Matka Boża Hodyszewska, a Pan Bóg, niech nam błogosławi.