OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V Niedziela Zwykła

6 lutego 2022
  1. Witamy w naszym Sanktuarium ks. Marcina Przywarę, dyrektora Pallotyńskiego Centrum Młodzieży „Apostoł” z Ołtarzewa, który przez całą niedzielę będzie głosił Słowo Boże.
  2. Serdeczne podziękowania dla osób, które we czwartek, 3 lutego, zdemontowały dekorację bożonarodzeniową i posprzątały kościół. Te osoby proszone są o przybycie do zakrystii.
  3. Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, o godz. 15:00 w kościele zmiana tajemnic dla Żywego Różańca.
  4. Jutro, 7 lutego, po wieczornej Mszy św. odbędzie się w kościele spotkanie lektorów.
  5. W piątek, 11 lutego, przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Dodatkowa Msza św. z obrzędem namaszczenia chorych zostanie odprawiona o godz. 10:00.
  6. W sobotę, 12 lutego, zapraszamy na Mszę z modlitwą o uzdrowienie.
  7. W przyszła niedzielę, 20 lutego, Fundacja Pojednanie po każdej Mszy św. zaprasza do Domu Parafialnego „Centrum Pojednanie” na charytatywny kiermasz ciast i dań regionalnych. Całkowity dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na budowę Domu Miłosierdzia w Hodyszewie.
  8. Wyrażamy wdzięczność za ofiary złożone na potrzeby sanktuarium: z Brańska – 500 zł, z Klukowa – 400 zł i z Krasowa Wielkiego – 200 zł.
  9. W czwartek, 3 lutego, w Zamościu odbył się pogrzeb śp. Zofii Szczur, animatorki diecezjalnych Jerych Różańcowych na terenie całego kraju. Pani Zofia także i w naszym Sanktuarium uczestniczyła w jerychowej modlitwie różańcowej. Zmarłą polecajmy pamięci modlitewnej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień, niech swoją opieką darzy nas Matka Boża Hodyszewska, a Pan Bóg, nich nam błogosławi.