OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V Niedziela Wielkanocna

15 maja 2022
  1. W poniedziałek, 16 maja, obchodzić będziemy święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski i naszej Diecezji.
  2. W dniach 21-28 maja przy Sanktuarium, diakoni z łomżyńskiego Wyższego Seminarium Duchownego przeżywać będą rekolekcje przed święceniami kapłańskimi. W związku z tym, dom parafialny „Centrum Pojednanie” na czas rekolekcji jest wyłączony z użytku dla wszystkich grup działających przy sanktuarium i parafii. Przyszłych kapłanów diecezji Łomżyńskiej polecamy pamięci modlitewnej.
  3. Za tydzień w niedzielę, 22 maja, Klub Ojca działający przy naszym Sanktuarium organizuje akcję krwiodawstwa. Krew pobiera będzie w domu parafialnym „Centrum Pojednanie” w godzinach 9:00-13:00. Proszę o zabranie ze sobą dowodu tożsamości.
  4. W przyszłą niedzielę zbierana będzie taca inwestycyjna z przeznaczaniem na pokrycie należności za tabernakulum.
  5. W dniach 9-11 czerwca organizujemy autokarową Pielgrzymkę do Wilna. Szczegółowe informacje można uzyskać w zakrystii lub u ks. Ireneusza.
  6. Wyrażamy wdzięczność za ofiary złożone na potrzeby Sanktuarium. W ubiegłym tygodniu wpłynęły do nas anonimowa – 100 zł, na tabernakulum – 500 zł, z Glinnika – 200 zł.
  7. W tym tygodniu przybędą do naszego Sanktuarium pielgrzymi – dzieci pierwszokomunijne z Łap Osse oraz pielgrzymi z Wysokiego Mazowieckiego.

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień, niech swoją opieką darzy nas Matka Boża Hodyszewska, a Pan Bóg, niech nam błogosławi.