OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XII Niedziela Zwykła

25 czerwca 2023
  1. Spotkania Grupy Anonimowych Alkoholików odbywają się w co tydzień w niedzielę, o godz. 15:30, a Grupy Wsparcia dla Współuzależnionych Al-Anon, w każdy wtorek o godz. 18:00 w Domu Parafialnym „Centrum Pojednania”.
  2. We wtorek swoje imieniny będzie obchodził ks. Ireneusz Łukanowski. Msza św. w intencji ks. Ireneusza zostanie odprawiona w środę, 28 czerwca o godz. 7:00.
  3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. O godz. 10:00 dodatkowa Msza ku czci Niepokalanego Serca Maryi, o godz. 21:00 Apel Jasnogórski po nim adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji trzeźwości zakończona Mszą św. o godz. 24:00.
  4. W piątek, o godz. 10:00 prosimy poszczególne wioski o pomoc w posprzątaniu terenu kościelnego przed odpustem.
  5. W następną niedzielę przypada w naszym Sanktuarium odpust z błogosławieństwem dzieci i rodzin. O godz. 12:00 uroczysta Msza św. odpustowa, której przewodniczyć będzie i homilie wygłosi bp Jacek Grzybowski, biskup pomocniczy Diecezji Warszawsko-Praskiej. Tego dnia ewangelizację pod patronatem Świętych Aniołów poprowadzą Siostry ze Zgromadzenia Sióstr od Aniołów.
  6. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę inwestycyjną przeznaczoną na pokrycie kosztów renowacji drzwi zewnętrznych naszego kościoła.
  7. Wyrażamy wdzięczność za ofiary złożone na potrzeby Sanktuarium. W ubiegłym wpłynęły do nas na utrzymanie kościoła: z USA – 400 zł, od Magdaleny – 150 zł i od Reginy i Franciszka z Falk – 100 zł.

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień, niech swoją opieką darzy nas Matka Boża Hodyszewska, a Pan Bóg, niech nam błogosławi.