OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela Miłosierdzia Bożego

16 kwietnia 2023
  1. Dzisiaj obchodzimy II Niedzielę Wielkanocną, która jest zarazem Świętem Bożego Miłosierdzia. O godz. 15:00 w Sanktuarium będziemy przeżywali Godzinę Miłosierdzia z Koronką do Bożego Miłosierdzia oraz oddamy cześć relikwiom św. Faustynie Kowalskiej, św. Janowi Pawłowi II i bł. Michałowi Sopoćce. Tą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Po każdej Mszy św. Grupa Caritas zbiera ofiary do puszek przeznaczone na parafialne i diecezjalne dzieła miłosierdzia.
  2. Dziękujemy ks. Michałowi Siennickiemu, profesorowi Wyższego Seminarium Duchownego Księży Pallotynów w Ołtarzewie za pomoc duszpasterską.
  3. Przez cały maj w pallotyńskich kościołach w Polsce będą odprawiane codziennie 24 Mszę św. do Matki Bożej. Na stolikach przy wyjściu z kościoła znajdują się kartki, na których należy wypisać intencje i w kopercie złożyć w zakrystii lub podczas zbierania tacy.
  4. Rocznica Pierwszej Komunii św. w naszej parafii odbędzie się 14 maja na Mszy św. o godz. 10:30. Rodzice dzieci rocznicowych proszeni są o kontakt w tej sprawie z ks. Proboszczem.
  5. Wyrażamy wdzięczność za ofiary złożone na potrzeby Sanktuarium. W ubiegłym tygodniu wpłynęły do nas anonimowe na mozaikę: 200 zł, 500 zł z Brańska i 200 zł od rodziny Brzozowskich.

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień, niech swoją opieką darzy nas Matka Boża Hodyszewska, a Pan Bóg, niech nam błogosławi.