OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV Niedziela Wielkiego Postu

27 marca 2022
 1. Dzisiaj w domu parafialnym „Centrum Pojednanie” o godz. 15:30 odbędzie się spotkanie Grupy Anonimowych Alkoholików, a po wieczornej Mszy św. Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR.
 2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedziny u chorych od godz. 9:00. Tego dnia o godz. 15:00 zapraszamy na Mszę św. do Serca Pana Jezusa, a po niej na adorację Najświętszego Sakramentu. W sobotę o godz. 10:00 odprawimy dodatkową Mszę ku czci Niepokalanego Serca Maryi. O godz. 21:00 Msza św. „Papieska”, następnie adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji trzeźwości zakończona Mszą św. o godz. 24:00.
 3. W sobotę, 2 kwietnia, spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. O godz. 10:00 udział we Mszy św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi, a po niej formacyjne spotkanie z ks. Józefem w Ośrodku „Ojczyzna”.
 4. Nabożeństwa wielkopostne w naszym Sanktuarium odprawiane są:
  Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17:30,
  Gorzkie Żale w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 oraz o godz. 16:40, po zakończeniu różańca, który rozpocznie się o godz. 16:15.
 5. Zapraszamy chętne osoby do włączenia się w sprzątanie Krynicy i terenu przy naszym kościele. Porządkowanie Krynicy w czwartek, 31 marca, od godz. 10:00, a placu przykościelnego w piątek, 1 kwietnia, od godz. 10:00. Proszę zabrać ze sobą niezbędny sprzęt: grabie, szufle, ścierki, wiadra, mopy.
 6. Ze względu na niespodziewanie przedłużający się remont sklepiku sanktuaryjnego, dzisiaj palmy i świece wielkanocne są do nabycia w zakrystii.
 7. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę inwestycyjną, przeznaczoną na pokrycie kosztów ogrzewania naszego kościoła.
 8. Od dzisiaj można złożyć w kopercie, w zakrystii bądź na tacę, ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego. Serdecznie dziękujemy.
 9. Wyrażamy wdzięczność za ofiary złożone na potrzeby Sanktuarium. W ubiegłym tygodniu wpłynęły do nas anonimowe: na mozaikę Matki Bożej na frontonie kościoła z Markowa – 500 zł, na tabernakulum – 500 zł, z Wiśniewa – 200 zł oraz ofiara na kościół od Państwa Falkowskich z Filip – 1 000 zł.

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień, niech swoją opieką darzy nas Matka Boża Hodyszewska, a Pan Bóg, niech nam błogosławi.