OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV Niedziela Adwentu

18 grudnia 2022
  1. Dziękujemy za pomoc w przedświątecznej spowiedzi ks. Michałowi Siennickiemu, profesorowi pallotyńskiego seminarium w Ołtarzewie i ks. Marcinowi Przywarze, dyrektorowi Pallotyńskiego Centrum Młodzieży „Apostoł” w Ołtarzewie.
  2. W poniedziałek, 19 grudnia, o godz. 9:30 zapraszam wszystkich chętnych do pomocy przy ustawieniu szopki, choinek, zawieszeniu lampek i ozdób w naszym kościele.
  3. W środę, 21 grudnia, od godz. 9:00, zapraszamy osoby do pomocy br. Grzegorzowi w sprzątaniu naszego kościoła.
  4. Do 24 grudnia, 15 min. przed wieczorną Mszą św. odprawiamy Nowennę do Dzieciątka Jezus.
  5. W sobotę przypada Wigilia Świąt Narodzenia Pańskiego. W Wigilię nie będzie Mszy św. o godz. 18:00. Wieczorem zasiądziemy do stołu wigilijnego w gronie rodzinnym. Zadbajmy o religijny klimat Wieczerzy Wigilijnej, o przeczytanie fragmentu Pisma Świętego z opisem narodzin Chrystusa, o wspólną modlitwę i śpiew kolęd. O północy zapraszamy na Pasterkę.
  6. W sklepiku parafialnym są do nabycia świece Caritasu i opłatki na stół wigilijny.
  7. W przyszłą niedzielę zbierana będzie taca inwestycyjna, z przeznaczaniem na pokrycie należności za mozaikę Matki Bożej Hodyszewskiej.
  8. Składamy podziękowania za ofiary złożone na mozaikę Matki Bożej Hodyszewskiej z Glinnika – 600 zł, z Bielska Podlaskiego – 200 zł, z Łopieni Szeląg – 100 zł i anonimowa na utrzymanie kościoła – 300 zł.
  9. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy naszego parafianina śp. Jana Kalinowskiego, lat 54 z Hodyszewa. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień, niech swoją opieką darzy nas Matka Boża Hodyszewska, a Pan Bóg, niech nam błogosławi.