OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedziela Zwykła

21 stycznia 2024
  1. Jutro, w poniedziałek 22 stycznia, przeżywać będziemy uroczystość św. Wincentego Pallottiego, założyciela pallotynów. Zapraszamy do wspólnego świętowania tej uroczystości na porannej i wieczornej Mszy świętej. Na stoliku przy wyjściu z kościoła wyłożone są kartki na których możemy wypisać swoje intencje, aby powierzać je Bogu przez wstawiennictwo św. Wincentego Pallottiego.
  2. Przypominamy, że w naszej parafii zostanie przeprowadzony kurs przedmałżeński. Spotkania odbędą się w dwa weekendy: 17-18 lutego (pierwsze spotkanie) i 2-3 marca (drugie spotkanie). Zgłoszenia przyjmowane są internetowo za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na stronie naszego Sanktuarium pod adresem hodyszewo.pl w zakładce Kontakt. W treści zgłoszenia należy podać imię i nazwisko narzeczonego i narzeczonej oraz telefony kontaktowe.
  3. Fundacja Pojednanie, działająca przy naszym sanktuarium zaprasza na bezalkoholowy Karnawałowy Bal Charytatywny. Odbędzie się on w Dworku Narwiańskim w Jeńkach, w sobotę 3 lutego br. Zabawa od godz. 19:00 do białego rana. W programie wyśmienite jedzenie, doskonała oprawa muzyczna, atrakcje i niespodzianki. Koszt 250zł. Szczegółowe informacje i zapisy w zakrystii.
  4. Bóg zapłać za dwie anonimowe ofiary złożone ostatnio na potrzeby naszego sanktuarium w wysokości 100 i 200 złotych.

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień,
niech swoją opieką darzy nas Matka Boża Hodyszewska,
a Pan Bóg, niech nam błogosławi
.