OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedziela Wielkanocna

14 kwietnia 2024
  1. Dzisiejszą niedzielą kończymy Tydzień Miłosierdzia, którego celem jest uwrażliwienie nas wszystkich na potrzeby ludzi oczekujących naszej pomocy. Zgodnie z zapowiedzią Grupa Caritas zbiera dzisiaj ofiary do puszek przeznaczone na parafialne i diecezjalne dzieła miłosierdzia.
  2. Przez cały maj w pallotyńskich kościołach w Polsce będą odprawiane codziennie 24 Msze św. do Matki Bożej w intencjach polecanych przez wiernych. Na stolikach przy wyjściu z kościoła znajdują się kartki, na których możemy wypisać własne intencje i w kopercie złożyć je w zakrystii lub podczas zbierania tacy.
  3. Fundacja Pojednanie serdecznie zaprasza małżeństwa sakramentalne na warsztaty JA+TY=MY w dniach 18-19 maja 2024 roku do Hodyszewa. Warsztaty mają na celu pogłębienie relacji małżeńskiej. Bliższe informacje na plakacie i ulotkach wyłożonych na stolikach pod chórem.
  4. Już dzisiaj chcemy zapowiedzieć, że w środę 1 maja 2024 roku o godz. 8:00 już po raz 14-ty wyruszy z kościoła pw. Św. Krzyża w Łapach piesza pielgrzymka do Matki Bożej Pojednania. We wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika pielgrzymi modlić się będą o rozwój gospodarczy Łap i okolic, o Boże błogosławieństwo dla naszych rodzin i Ojczyzny. Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu umieszczonym na plakacie w przedsionku kościoła.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na tacę inwestycyjną. Zebraliśmy 10 820 zł.

Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Łukasz Kozłowski, kawaler, z parafii tutejszej
i Natalia Stańczuk, panna, z parafii Narodzenia NMP w Wyszonkach Kościelnych
zapowiedz I

W wydarzeniach nadchodzącego tygodnia niech nas wpiera orędownictwo Matki Bożej Hodyszewskiej,
a miłosierny Bóg niech nam błogosławi.