OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedziela Wielkanocna

23 kwietnia 2023
  1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Narodowego Czytania Pisma Świętego. Rozpoczyna się także Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Celem tego wydarzenia jest ponowne odkrywanie i pogłębianie znaczenia Słowa Bożego w życiu Kościoła i w osobistym życiu wiernych.
  2. Dzisiaj o godz. 15:30 w Domu Parafialnym „Centrum Pojednanie” odbędzie się kolejne spotkanie Grupy Anonimowych Alkoholików.
  3. Dzisiaj w Nowych Piekutach organizowana jest akcja krwiodawstwa. Autobus z Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku będzie czekał na wszystkich chętnych do oddania krwi na placu przed Urzędem Gminy w godzinach 08:00-13:30. Rejestracja w budynku Urzędu.
  4. Za tydzień, w naszej wspólnocie parafialno-sanktuaryjnej przeżywać będziemy niedzielę seminaryjną. Gościć będziemy alumnów Wyższego Seminarium Duchownego w Ołtarzewie wraz z ich formatorem ks. Grzegorzem Suchodolskim SAC. Po każdej Mszy św. alumni przy wyjściu z kościoła wręczą kalendarze seminaryjne na 2024 rok. Ofiary na seminarium będzie można złoć do puszek.
  5. W przyszłą niedzielę zbierana będzie taca inwestycyjna na pokrycie kosztów mozaiki Matki Bożej Hodyszewskiej. Składamy wyrazy wdzięczności za każdą ofiarę.
  6. Składamy podziękowania za ofiary złożone na mozaikę Matki Bożej Hodyszewskiej: z Topczewa – 1 500 zł i z Grajewa – 500 zł.

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień, niech swoją opieką darzy nas Matka Boża Hodyszewska, a Pan Bóg, niech nam błogosławi.