OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedziela Adwentu

11 grudnia 2022
  1. Przeżywamy III Niedzielę Adwentu – Gaudete (Radości). Ta niedziela ma odnowić w nas świadomość, że Bóg jest z nami i że za chwilę obchodzić będziemy pamiątkę narodzin Jezusa Chrystusa, którego przyjście przyniosło nam odkupienie, a więc dar życia wiecznego.
  2. Dziękujemy za dzisiejszą pomoc duszpasterską ks. Karolowi Swatkowskiemu z Archidiecezji Białostockiej, studentowi teologii fundamentalnej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.
  3. Dzisiaj o godz. 15:30 w Domu Parafialnym „Centrum Pojednanie” odbędzie się spotkanie Grupy Anonimowych Alkoholików.
  4. We wtorek, o godz. 18:00 odbędzie się kolejne spotkanie Grupy wsparcia dla osób współuzależnionych AL-ANON.
  5. W piątek, 16 grudnia, 15 min. przed wieczorną Mszą św. rozpoczniemy Nowennę do Dzieciątka Jezus.
  6. Drodzy parafianie, pielgrzymi i sympatycy naszego Sanktuarium prosimy o skorzystanie ze wcześniejszej spowiedzi w ciągu tego tygodnia. Nie odkładajcie spowiedzi na przyszła niedzielę, kiedy to na święta przyjadą goście z zagranicy i będą długie kolejki do konfesjonałów.
  7. W sklepiku parafialnym są do nabycia opłatki na stół wigilijny.
  8. Składamy podziękowania za ofiary złożone na mozaikę Matki Bożej Hodyszewskiej, w ubiegłym tygodniu wpłynęły do nas ofiary na cel od rodziny Kostrów z Kostrów Nosek – 300 zł i anonimowa z Łopieni Jeży – 100 zł.
  9. Wczoraj pożegnaliśmy naszą parafiankę śp. Mirosławę Kozłowską, lat 68 ze Ścion. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień, niech swoją opieką darzy nas Matka Boża Hodyszewska, a Pan Bóg, niech nam błogosławi.