OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Zwykła

14 stycznia 2024
  1. Bóg zapłać za ofiary złożone w zeszłą  niedzielę na tacę inwestycyjną przeznaczoną na ogrzewanie kościoła. Zebraliśmy 7840 zł.
  2. Przypominamy, że w każdy pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca (począwszy od 15 stycznia 2024 roku) o godz. 18:30 w Centrum Pojednania będą się odbywały meetingi „12 kroków”. Zapraszamy wszystkich absolwentów warsztatów „Wreszcie żyć – 12 kroków”.
  3. W tym tygodniu, w czwartek 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem Będziesz miłował Pana, swego Boga… a swego bliźniego jak siebie samego. Niech to będzie dla każdego z nas szczególna okazja do modlitwy, aby chrześcijanie umieli przezwyciężać dzielące ich podziały.
  4. Przypominamy, że jest już dostępna księga intencji Mszy świętych na 2025 rok. Do najbliższej soboty pierwszeństwo w zamawianiu intencji mają parafianie.
  5. W 2024 roku organizujemy Kurs przedmałżeński w naszej parafii. Spotkania odbędą się w dwa weekendy: 17-18 lutego (pierwsze spotkanie) i 2-3 marca (drugie spotkanie). Zgłoszenia przyjmowane są internetowo za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na stronie naszego Sanktuarium pod adresem hodyszewo.pl w zakładce Kontakt. W treści zgłoszenia należy podać imię i nazwisko narzeczonego i narzeczonej oraz telefony kontaktowe.

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień,
niech swoją opieką darzy nas Matka Boża Hodyszewska,
a Pan Bóg, niech nam błogosławi
.