OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Adwentu

10 grudnia 2023
  1. Przeżywamy dzisiaj dzień pomocy Kościołowi na Wschodzie. Do puszki pod chórem możemy złożyć ofiary na wsparcie wspólnot katolickich na terenach byłego Związku Radzieckiego.
  2. Trwa Adwent, czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Adwentowe Msze św. ku czci Matki Bożej, popularnie zwane roratami, odprawiane są w naszym sanktuarium od poniedziałku do piątku o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy na roraty dzieci z lampionami oraz dorosłych.
  3. W sklepiku parafialnym są do nabycia adwentowe świece Caritasu. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  4. W 2024 roku organizujemy Kurs przedmałżeński w naszej parafii. Spotkania odbędą się w dwa weekendy: 17-18 lutego (pierwsze spotkanie) i 2-3 marca (drugie spotkanie). Zgłoszenia przyjmowane są internetowo za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na stronie naszego Sanktuarium pod adresem hodyszewo.pl w zakładce Kontakt. W treści zgłoszenia należy podać imię i nazwisko narzeczonego i narzeczonej oraz telefony kontaktowe.

Trwajmy z Maryją w adwentowym oczekiwaniu na przyjście Chrystusa,
a Pan Bóg niech nam błogosławi.