OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Adwentu

4 grudnia 2022
  1. W związku z zakończeniem programu duszpasterskiego dla Kościoła w Polsce pt. „Eucharystia daje życie”, powracamy w naszym Sanktuarium do dawnych godzin nabożeństwa sprawowanego przed wieczorną Mszą św. Począwszy od dzisiejszej niedzieli, nabożeństwa eucharystyczne połączone z modlitwą różańcową będą odprawiane: w niedziele, święta i uroczystości o godz. 16:30, a w dni powszednie o godz. 17:30.
  2. W środę, 8 grudnia, obchodzić będziemy uroczystości Niepokalanego Poczęcia Maryi Panny – odpust w naszym Sanktuarium. Tego dnia porządek Mszy św. niedzielny.
  3. Adwentowe Msze św. ku czci Matki Bożej, popularnie zwane roratami, odprawiane będą od poniedziałku do piątku o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy na roraty dzieci z lampionami.
  4. Dzisiaj o godz. 15:00 w kościele spotkanie Żywego Różańca.
  5. Pan Tadeusz Komorowski – nasz organista, 8 grudnia, od godz. 13:00 będzie roznosił opłatki w Hodyszewie.
  6. W sklepiku parafialnym są do nabycia adwentowe świece Caritasu. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  7. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę inwestycyjną, przeznaczoną na spłatę mozaiki Matki Bożej Hodyszewskiej. Zebraliśmy na ten cel 8 071 zł.
  8. Składamy podziękowania za ofiary złożone na mozaikę Matki Bożej Hodyszewskiej, w ubiegłym tygodniu wpłynęły do nas ofiary na cel z Brańska – 500 zł, z Gdyni – 400 zł, anonimowa – 200 zł i na utrzymanie kościoła – 100 zł.

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień, niech swoją opieką darzy nas Matka Boża Hodyszewska, a Pan Bóg, niech nam błogosławi.